Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/kaczor/domains/online.qagile.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-idea/includes/class-data-layers.php on line 271

Scrum i Nie Tylko Premium

Scrum i Nie Tylko Premium

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o Scrum i Agile, żeby zacząć zwinnie budować wartościowe produkty. Ucz się kiedy chcesz i jak chcesz z dowolnego miejsca.

Szkolenie Scrum i nie tylko powstało jako praktyczne rozwiązanie, które pozwala każdemu wejść w świat Agile i daje wystarczające narzędzia do pracy w sposób zwinny zaraz po szkoleniu. Zapewniamy narzędzia i techniki oraz tylko tyle teorii, ile jest potrzebne w praktyce na początku drogi do zwinności.

Szkolenie Scrum i nie tylko wprowadza niedoświadczone osoby w świat Scrum i Agile. Osoby, które już mają doświadczenie w korzystaniu ze Scrum, podczas szkolenia odkrywają nowe aspekty, sięgają głębiej i inspirują się do lepszej implementacji Scrum w swojej organizacji. Dzięki szkoleniu Scrum i nie tylko możesz zacząć przygodę ze Scrum lub wejść na zupełnie nowy poziom, ponad mechaniczny Scrum.

Kurs Scrum i nie tylko oprócz lekcji wideo zawiera quizy sprawdzające wiedzę, które również stanowią doskonałe przygotowanie do egzaminów online scrum.org.

Do lekcji dołączyliśmy też dodatkowe materiały i źródła, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę.

Każda sekcja zakończona jest quizem sprawdzającym wiedzę na poziomie egzaminów certyfikacyjnych.

Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak chcesz. Jedna lekcja dziennie? Jedna sekcja dziennie? Chcesz zacząć od sprawdzenia wiedzy? Kurs śledzi i zapisuje Twój postęp.

Do lekcji możesz wielokrotnie powracać.

Po ukończeniu kursu generujemy dyplom w formacie PDF.

 

Zamówienie

899.00

PLN

Zamów

Copyright © 2023 QAgile